Obsah

Budovanie optickej siete v našej obci

Typ: ostatné
Budovanie optickej siete v našej obci 1Vyjadrite súhlas/nesúhlas k umiestneniu optickej prípojky k Vašej nehnuteľnosti

Vážení občania,

oznamujeme Vám, že v týchto dňoch obdržíte do poštových schránok informačný list spoločnosti Slovak Telekom, a.s. o pripravovanej verejnej komunikačnej siete - optickej prípojky k vlastníkovi nehnuteľnosti, ktorú bude v našej obci realizovať spoločnosť Dida, s.r.o.. Presný popis je uvedený v texte listu, ktorého súčasťou je aj návratka o súhlase resp. nesúhlase pripojenia k nehnuteľnosti každého občana.

Vyplnené tlačivo možete zaslať poštou na adresu Dida, s.r.o., Levická 24, 949 01 Nitra alebo    emailom:   office@didanr.sk

alebo doručiť osobne na Obecný úrad v Jarku do 30.11.2020.


Príloha

Vytvorené: 3. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 3. 11. 2020 09:43
Autor: Správce Webu