Obsah

Budovanie optickej siete v našej obci

Typ: ostatné
Budovanie optickej siete v našej obci 1Vyjadrite prosím súhlas/nesúhlas s realizáciou optickej prípojky k Vašej nehnuteľnosti

Vážení občania.

V mesiaci  november ste obdržali do schránok list spoločnosti Slovak Telekom o pripravovanej výstavbe telekomunikačnej siete v obci Jarok. Podľa postupu vývoja projektovej dokumentácie Vaša nehnuteľnosť - teda rodinný dom alebo pozemok, môže byť pripojená zemnou alebo vzdušnou optickou prípojkou.

Na druhej strane informačného listu bol potrebný Váš súhlas alebo nesúhlas k umiestneniu optickej prípojky.

Toto Vami vyplnené tlačivo je potrebné odovzdať na Obecnom úrade, alebo spoločnosti Dida.

Prosíme preto občanov, ktorí tak ešte neurobili, aby vyplnený formulár, či už so súhlasom alebo nesúhlasom, odovzdali na Obecnom úrade najneskôr do konca tohto roka. Tlačivo je možné vhodiť aj do poštovej schránky umiestnenej z vonkajšej strany na budove Obecného úradu.

V prípade nižšieho záujmu,  ako polovica domácnosti obce, Slovak Telekom našu obec vylúči z realizácie modernizácie telekomunikačnej siete, pripravovanej už na jar 2021.

Prosíme preto obyvateľov, aby pristupovali k tomuto listu zodpovedne.

 

 


Príloha

Vytvorené: 4. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 12. 2020 13:23
Autor: Správce Webu