Obsah

O2 Športová akadémia Mateja Tótha - hlasovanie pre našu školu

Typ: ostatné
O2 Športová akadémia Mateja Tótha - hlasovanie pre našu školu 1 Naša základná škola je zapojená do celoslovenskej súťaže, v ktorej má šancu získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na svojej pôde, a to na jeden školský rok zadarmo. Preto Vás prosíme, urobte dobrú vec a zahlasujte za našu školu.

O2 Športová akadémia Mateja Tótha je kvalitná voľnočasová aktivita v podobe krúžkov na 1. stupni základných škôl. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady.

Naša základná škola sa tiež zapojila do tejto celoslovenskej súťaže, a preto Vám prosíme o zahlasovanie na stránke: www.akademia.o2.sk Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu šancu má naša základná škola. Hlasovať môžete každý deň.

V mene žiakov a našej školy Vám ďakujeme.


Vytvorené: 21. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 21. 10. 2021 14:33
Autor: Správce Webu