Obsah

Štatistické zisťovanie IKT

Typ: ostatné
Štatistické zisťovanie IKT 1Štatistické zisťovanie IKT

Štatistický úrad Slovenskej republiky bude robiť v dňoch od 17. apríla do 31. mája 2019 v našej obci vo vybraných domácnostiach štatistické zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov.

Cieľom tohto štatistického zisťovania je zistiť úroveň vybavenosti domácností informačnými a komunikačnými technológiami a zároveň zistiť úroveň znalostí a zručností obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií.

V uvedenom období vybrané domácnosti v našej obci navštívi pracovník ŠÚ SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. 

Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.statistics.sk alebo telefonicky na t. č. 037/7752 263 - Ing. Veronika Kamenická.


Vytvorené: 15. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 15. 4. 2019 13:01
Autor: Správce Webu